<oembed><version>1.0</version><provider_name>MURERSTORE</provider_name><provider_url>https://murerstore.com/en/</provider_url><author_name>Francesco Murer</author_name><author_url>https://murerstore.com/en/author/franz_murerstore/</author_url><title>Denon AVRX1600H-DAB - MURERSTORE</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="tfsr2I8BpL"&gt;&lt;a href="https://murerstore.com/en/product/denon-avrx1600h-dab/"&gt;Denon AVRX1600H-DAB&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://murerstore.com/en/product/denon-avrx1600h-dab/embed/#?secret=tfsr2I8BpL" width="600" height="338" title="&#x201C;Denon AVRX1600H-DAB&#x201D; &#x2014; MURERSTORE" data-secret="tfsr2I8BpL" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://murerstore.com/wp-includes/js/wp-embed.min.js
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://murerstore.com/wp-content/uploads/2020/12/AVRX1600H-DAB.002.jpeg</thumbnail_url><thumbnail_width>1280</thumbnail_width><thumbnail_height>1588</thumbnail_height><description>With 145W per channel , this performance-tuned Denon AV receiver provides a truly immersive 3D audio experience.</description></oembed>